Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

 

close


Kwiaciarnia

Namioty

Dekoracje

Twój koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

PayPal

kwiaciarnia internetowa białystok

Formy płatności

1)Przelew Bankowy-  płatność przelewem na konto bankowe sklepu

Dekor Jacek Chomiuk

ul.Zajęcza 6a, 15-531 Białystok

PKO SA 49 1240 5211 1111 0000 4931 5967

 

2)Zamówienie telefoniczne-płatność kartą płatniczą przez telefon

Nie mając dostępu do internetu jest możliwość złożenia zamówienia i opłacenia za towar przez telefon dzwoniąc pod nr. tel.85 663 10 83 lub 602 22 81 86. Wówczas podając dane z karty płatniczej opłata realizowana jest przez terminal stacjonarny.

Obsługiwane karty:Visa, MasterCard, Diners Club ,American Express, Maestro, Visa Electron,Cetelem, Sygma Bank, Lukas 

2)PayPal

PayPal-bezpieczne płatności

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA , MASTERCARD, American Express oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl

 

3)Przelewy24-bezpieczne płatności

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.